whatsapp

Hakkımızda

1993 yılından itibaren Brülör Servisiliği  konusunda sektörünün öncücüsü olan şirketimiz 2007 yılından ünvan değişikliği yaparak Eltest Elektronik, Medikal ve Isı Sistemleri Ltd. Şti. adını almıştır.
Ülke Ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen Eltest bünyesine, Endüstriyel Elektronik Kart tamiri ,brülör ve  elektronik yedek  parça satışını da ekleyerek konusunda kalite ve güveni üst sırada tutarak kurulduğu günden itibaren sürekli büyümeye devam ederek çalışmalarını sürdürmektedir.
      
Şirketimiz,müşteri memnuniyetini ön  planda tutan yapısıyla;
Brülör Servisliği konusunda uzman kadrosu ile 15- 45000 kW kapasite aralığındaki çok geniş brülör tiplerinde, doğalgaz ve fuel oil kombine brülörler ile her türlü konut, ofis, otel ve sanayinin ihtiyacına cevap verir.   Sanayide ve medikal sektörde kullanılan makine ve cihazların elektronik ünite ve aksamlarının tamiri, bakımı ve onarımı en son teknoloji test cihazları ile tecrübeli teknik kadromuzla müşterilerine hizmet vermektedir.

Enerji Verimliliği Yasası kapsamında ısı gider paylaşım sistemleri olan Isı Pay Ölçer ve Kalorimetre konusunda da dünyanın en iyi markalarının satışını yapmaktadır.